Wynik badania GD dna oka u 34-latka

Wyniki GDX dna oka. Proszę o opinię. Mężczyzna 34 lata: TSNIT AV. 46,1-5305 SUPERIOR AV 52,8-70,6 INFERIOR AV. 62,1-64,6 TSNIT ST. DEV. 24,7-32,8 INTER-EYE SYMMETRY 0,91 NFI 27-18 jestem już umówiony do okulsty specjalisty, ale ciekawi mnie wynik badania Proszę o odpowiedź.

Witam. Przepisał Pan tylko małą część wyniku. ogólnie są ubytki włókien nerwowych zarówno w dolnym i górnym segmencie. Rzecz dotyczy obu oczu bo symetria przyzwoita.Strawa do dyskusji czy leczyć bo Pan młody.Raczej obserwować. plus badać pole i Tp.Można jeszcze zbadać komórki G czyli zwojowe. To hit sezonu. Pozdrawiam