Wynik badania holterem 8-letniego dziecka

Witam. odebrałem dziś wyniki badań holter 8 letniego syna. Proszę o interpretację: 111817 Qrs średni rytm HR wyniósł 87 Max rytm HR 166 Min rytm HR 49 Wykryto 67 pojedyńczych nadkomorowych pobudzeń przedwczzesych 28 tachkardii 183 pojedyńczych przedwczesnych pobudzeń komorowych 10 par.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest zapoznanie się ze całym wynikiem. Proszę koniecznie udać się do lekarza kardiologa dziecięcego