Wynik badania krwi oraz bóle głowy i mięśni

WBC-6,6, RBC-4,41 HGB-12,5 HCT-37,9 MCV-85,9 MCH-28,3 MCHC- 33,0 RDV-SD-41,30 RDV-CV-14,4 PLT (PŁYTKI KRWI)-190 MPV-13,4 PDW-19,5 PCT-0,3 P-LCR-51,80 MAGNEZ- 2,16 POTAS-3,95. WITAM MAM OBOLAŁE MIĘŚNIE RĄK I NÓG ,BÓLE GŁOWY I OGÓLNE OSŁABIENIE A POD KONIEC DNIA JESTEM SENNA, PROSZĘ O PORADĘ CO ROBIĆ I CZY MAM UDAĆ SIĘ Z TYM DO LEKARZA RODZINNEGO. POZDRAWIAM IWONA.

Lek. Tomasz Budlewski

Tak proszę udać się w pierwszej kolejności do lekarza rodzinnego. Po bezpośrednim badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie i będzie można zdecydować o konieczności dalszych konsultacji. Co do wyników nie można się do nich odnieść ponieważ w każdym laboratorium mogą obowiązywać trochę inne normy.