Wynik badania MR a uczucie niedowładu nóg
Wynik badania MR. .W istocie białej podkorowej i okołokomorowej obu półkul mózgu widoczne pojedyncze ogniska podwyższonej IS w obrazach T2 zależnych/FLAIR,o śr. 2-3,5mm,o charakterze zmian demielinizacyjnych. Układ komorowy symetryczny, nieposzerzony,nieprzemieszczony.Przymózgowe przestrzenie płynowe o szerokości w granicach normy.Uwidocznione w badaniu nerwy czaszkowe bez zmian patologicznych. Mam czasami uczucie niedowładu nóg pierwsze objawy były w maju,kolejne około lipca to nie boli

KOBIETA, 50 LAT ponad rok temu
Renata GrzechociĹska
83 poziom zaufania
Witam.
Zmiany te oraz objawy wymagają diagnostyki neurologicznej.
Pozdrawiam