Wynik badania neurologicznego u 58-latka

Błagam o wyjaśnienie:Obustron.w stukt.głęb.mózgu i podkor.w ist.białej wid.są niel.,śr.do 6mm,hypointens.ognis.w obr.T1zależ.i hyperintens.w obr.T2zależ. Obraz powyż.odpow.rozs.zmian.o charakt.naczyniopoch.,częśc.w f.gliozy.Ciało modz.w normie szerok.o jednor.sygn.,Ukł.kom.nieprzemiesz.,nieuciśn.,nieposz.Zbior.przym.w nor.Skrzyż.nerw.wzr, przep.siodła i zbi.nads.oraz strukt.zatok jam.obustr.prawid.Śluz.kom.sit.i zat.szcz.pr.pogr.-przewl.zm.zapal.Po doż.pod.kontr.ob.patol.wzm.w obr.móz.nie stw.

Obraz MRI nie wykazł istotnych patologii poza :
"Obustron.w stukt.głęb.mózgu i podkor.w ist.białej widoczne są nieliczne średnicy do 6mm, hypointens. ognis. w obrazie T1 zależ.i hyperintensywne w obr.T2 zależ. Obraz powyższe odpowiadają rozsiane .zmian.o charakterze naczyniopochodnym, częściowo w fazie gliozy."
Jakie objawy występują ? Czy Pan pali, leczy się na nadciśnienie, cukrzycę, wysoki cholesterol?
Pozdrawiam