Wynik badania płuc i drobne zmiany o charakterze pozapalnym

w wykonanym badaniu nie uwidoczniono zmian typowych dla kłokniaka płuc opisane drobne zmiany mogom miec charakter pozapalnym włoknistym struktury torbielowate w srudpiersiu .pod uwage mozna brac obecnosc grasiczaka , torbieli grasicy, torbieli skuzystej torbieli osierdziowych

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W opisanym wyniku istotną nieprawidłowość stanowi obecność zmian w obrębie śródpiersia - wg sugestii z wyniku może być to grasiczak, torbiel grasicy lub torbiel skórzasta lub torbiel osierdziowa. O szczegółach proszę porozmawiać z lekarzem, który zlecił wykonanie badania.