Wynik badania RTG i zacienienie płuc

Moja mama była na badaniu rtg. Z owego badania wyszło,że ma zacienienie płuca o średnicy 9mm. Jeszcze miała robioną morfologie, czekamy na wyniki. Co to jest te zacienienie ? Czy to coś poważnego ? Mamy obawiać się najgorszego ?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest rozszerzenie diagnostyki,. prosze koniecznie udac się do lekarza zlacecającego powyższe badanie.