Zmiany włókniste w wyniku RTG płuca
Witam! Mam 19 lat, chłopak. Dzisiejszego dnia odbywałem badania związane z Rejonową Wojskową Komisją Lekarską w Bydgoszczy. Na wynikach RTG klatki jest napisane następujące "Obwodowo w polu środkowym płuca lewego słabo wysycone owalne zacienienie o średnicy ok. 17 mm. - zmiany włókniste? zmiana skórna?". Pytanie brzmi czy mam się czego obawiać a jeżeli tak - czego. Z góry dziękuję za odpowiedź.

MĘŻCZYZNA, 19 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę koniecznie z wynikami udać się do lekarza rodzinnego. Po badaniu będzie można określić najbardziej odpowiednie postępowanie.