Zmiany guzkowo-włókniste na granicy pola górnego i środkowego płuca
wynik rtg zmiany guzkowo-włókniste na granicy pola górnego i środkowego płuca lewego.sylwetka serca w granicach normy rtg.drobne zwapnienie w polu środkowym płuca prawego.mam 39 lat

KOBIETA, 39 LAT ponad rok temu
Lek. Katarzyna Szymczak
95 poziom zaufania
Wynik należy rozpatrywać łącznie z obrazem klinicznym, czemu zostało wykonane badanie? jakie ma Pani objawy? zmiany guzkowo - włókniste wymagają dalszej diagnostyki.
Pozdrawiam