Wynik badania tomografii niskodawkwej klatki piersiowej u 64-letniej kobiety

Witam,badanie tomografii niskodawkowej klatki piersiowej wykazały;guzki 2 ocena 5-10mm.Strona prawa płat dolny segment 9.Wymiary największego guzka /mm/9x7x7miejsce podopłucnowe kształt owalny obrys ostre.Jakość zmian lity.Obecność spikuli.Zmiany dodatkowe;płuca-guzki zwapniałe,inne guz sutka-w lewym sutku o wymiarach 14x22,i wiele innych guzków uwapnionych.Nigdy nie paliłam papierosów,przeszłam 1984 r .zapalenie opłucnej.Mam 64 lata.Dziękuję za odpowiedź Jestem bardzo zaniepokojona Do jakich sp

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę w pierwszej kolejności udać się do onkologa.