Wynik badania USG nerek u 63-latki

wynik USG,proszę o interpretację,nerka lewa prawidłowej ruchowości oddechowej,w biegunie dolnym nerki torbiel korowa37x41mm,w obrębie warstwy korowej,w biegunie górnym hiperechogeniczne odbicie 8x9mmcieniem akustycznym,zwapnienie?lub angiomyolipoma. Nerka prawa prwidłowa,Wątroba hiperechogeniczna,powiekszona.Trzustka hiperechogeniczna,widoczna fragmentarycznie,nie do oceny,czy to coś nie właściwego z tego wynika,proszę o wyjaśnienie.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. proszę koniecznie udac się do lekarza zlecającego powyższe badanie.