Wynik badania USG piersi i planowanie ciąży

Witam, mam następujący wynik USG piersi: Piersi o budowie gruczołowej z cechami mastopatycznymi. W piersi prawej na godzinie 1 ok 6-7 cm od brodawki zmiana o charakterze włókniaka 10 x 10 mm. Węzły chłonne niepowiększone. Bardzo proszę interpretacje tego wyniku oraz radę w sprawie leczenia, mam dopiero 25 lat w najbliższej przyszłości planuję poczęcie dziecka i bardzo się martwię tym wynikiem. Z góry dziękuje za pomoc.

Sprawa nie wygląda niepokojąco , ale proszę wybrać sobie uznanego ginekologa w najbliższym większym mieście , który Panią zbada i będzie prowadził Pani ew. ciążę oraz poród! zż