Wynik badania USG tarczycy 24-latki do analizy

pierwsze usg tarczycy wykazało: tarczyca dwupłatowa z zachowaną cieśnią o średnicy 4mm.Prawy płat wym.: 21x17x41, Lewy płat wym.:20x18x38 Dość jednorodna ehostruktura miąższu arczycy, z heteroechogenicznym obszarem w obrębe prawego płat o wym.10x9 mm. Czy te stwierdzenie wskazuje ze mam jakiegoś guzka w tarczycy?

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę że konieczne jest wykonanie biopsji. Proszę koniecznie udać się do lekarza endokrynologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.