Zapytaj lekarza

7 3 6 , 7 1 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Wynik badania USG tarczycy i węzłów chłonnych a problemy z oddychaniem

Wynik badania USG tarczycy i węzłów chłonnych - Struktura tarczycy -normoechogenna niejednorodna/PP 19x25x43 /PL20X25X43 .W ciesni torbiel o średnicy 4mm. W PP widoczne słabo odgraniczone,drobne płynowo-lite obszary o srednicy 6,8 i 8mm. Węzły chlone - niepowiekszone. Co to oznacza bo mam problemy z prawidlowym oddychaniem, cięzko jest mi oddychać .
MĘŻCZYZNA, 52 LAT ponad rok temu

Badanie cholesterolu

Badanie cholesterolu pozwala ustalić stopień ryzyka chorób układu sercowo ? naczyniowego. Dr Piotr Gryglas, kardiolog, informuje, jakie działania należy podjąć, aby podczas poddawania się temu badaniu, uzyskany wynik był rzeczywisty.

Lek. Marta Gryszkiewicz
84 poziom zaufania

Gruczoł tarczowy nie jest powiększony na tyle by przesuwać tchawicę i utrudniać oddychanie. Jednak jego struktura jest niejednorodna i wymaga dalszej diagnostyki. Wskazane wykonanie biopsji cienkoigłowej gruczołu tarczowego. Na podstawie wyniku histopatologicznego możliwe będzie ustalenie diagnozy i zastosowanie odpowiedniego leczenia. Powinna Pani także skonsultować się z laryngologiem w celu diagnostyki problemów z oddychaniem.

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, doświadczenie zdobywała w kraju, jak i za granicą.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy