Wynik bhcg 0,10 a ryzyko zajścia w ciążę

uprawiałam petting z chłopakiem. Wytarłam palce ze spermy. Bałam się jednak, że podczas snu, albo kiedy rano sprawdzałam śluz wprowadziłam plemniki do pochwy. okresem, który pojawił się planowo, trwał 6 dni i była w nim żywa krew. Czytałam jednak o możliwości krwawień w ciąży. 25 dni po zbliżeniu test - negatywny. 28 dni po - negatywny. Potem pojawiło się krwawienie dwa dni wcześniej od planowego 3,5 dniowe ze skrzepami i żywą krwią. 31 dni po beta 0,10. 36 dni po test negatywny. ciąża możliwa?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Podane dane wskazują, że bez wątpienia ciążę możemy wykluczyć. Nie powinna mieć Pani zatem powodów do niepokoju.