Jaka może być przyczyna bardzo krótkiego krwawienia?

Jaka może być przyczyna bardzo krótkiego krwawienia? Wystąpiło 2 dni przed czasem, trwało 3,5 dnia, żywa krew, skrzepy. Ostatnie zbliżenie w postaci pettingu 36 dni temu. Wcześniej wystąpił okres 6 dniowy. 31 dni po hcg 0,10 dzisiaj po zakończeniu tego krótkiego krwawienia test moczu - negatywny. Wcześniej robione jeszcze dwa też negatywne. Dużo stresu, zaparcia przez cały miesiąc, pity rumianek, szałwia, melisa, brana nospa, czy to mogło mieć wpływ na czas okresu?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji należy wykluczyć ciążę jako przyczynę zaburzeń krwawienia. Pojawienie się nieprawidłowości mogło być spowodowane stresem. Jeśli sytuacji powtórzy się w następnym cyklu to konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.