Wynik biopsji cienkoigłowej pobranej z okolicy szczęki

tresc bialkowo-krwista zawierajaca polimorficzne limfocyty. Co oznacza taki wynik biobsji cienkoiglowej? Mialam ja pobierana kolo szczeki przy uchu i nie wiem co to oznacz. Prosze o odpowiedz. Dziekuje.
Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, limfocyty gromadzą się przede wszystkim w miejscu infekcji, interpretacja badania zależy jednak od przyczyny wykonania biopsji i stanu klinicznego, dlatego badanie powinno być interpretowane całościowo, przez lekarza zlecającego biopsję.