Wynik biopsji piersi 31-letniej kobiety do analizy

Tydzień temu została przeprowadzona u mnie biopsja. Rozpoznanie kliniczne : tu mammae sin. Rozpoznanie cytologiczne : cellulae carcinomatosae Wyniki z USG: w piesi lewej w miejscu wciągnięcia skóry widoczny obszar hypoechogeniczny słabo odgraniczony od otoczenia wielkości 17x15 mm. Dzisiaj została wykonana biopsja grubą igłą. Wyniki za dwa tygodnie, czego mam się spodziewać, na co się nastawić, czy będę brać chemię? Wiem, że jest to do wycięcia. W rodzinie nie było przypadków raka, mam 31 lat.

W dotychczasowych badaniach jest rak! O przyszłośći nie mogę się wypowiadać , bo mam za mało danych!!! Wszystko proszę omówić z onkologiem prowadzącym!!!!!!! zż