Wynik biopsji u kobiety podczas menopauzy

Witam. Mam 53 lata. Jestem w trakcie menopauzy. 2miesiące temu pojawiło mi się krwawienie. Udałam się do lekarza, który mnie nawet nie zbadał tylko od razu dał skierowanie na biopsje. Wynik otrzymałam wczoraj na którym jest tylko napisane "mucus", proszę mi wyjaśnić co to oznacza. Czy jest to coś poważnego?

Aleksander Ropielewski

Mucus oznacza śluz. Mam za mało informacji aby udzielić dokładniejszej odpowiedzi. Nie wiem czego bjopsję wykonano.