Wynik cytologii i nadżerka

Szanowni Państwo, otrzymałam dzisiaj wynik cytologii - - mianowicie określono moją grupę II/III. Co więcej w badaniu czystości pochwy wyszedł mi IV wynik. Miesiąc temu ginekolog zauważył u mnie niewielką nadżerkę. Jest to dla mnie o tyle dziwne, że w listopadzie ubiegłego roku zarówno w czystości pochwy jak i cytologii wyszła mi grupa I. Martwi mnie niezmiernie, jaka choroba może postępować tak diametralnie, że w ciągu kilku miesiący tal drastycznie zmieniła moje wyniki?

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udac się do lekarza ginekologa, po badaniu bedzie mozna zastosować odpowiednie dalsze postępowanie.