Wynik kolonoskopii a pakiet onkologiczny

Witam ponownie.Badanie kolonoskopii:ok. 30cm od zwieracza duża, bardzo krucha,policykliczna,egzofityczna zmiana obejmująca 3/4obwodu jelita na dł.ok.5cm,wypełniająca większość światła jelita,jej dokładna ocena ze wzgl.na nieelastyczne ściany w tym miejscu nie była możliwa. Wstępne rozpoznanie brzmiało:Tu colisigmoidei.Otrzymałem wynik badania histopatologicznego:Adenocarcinoma. Wykonano USG jamy brzusznej-bez żadnych uwag.Czy od lek.1 kontaktu otrzymam pakiet onkologiczny?

Lek. Tomasz Budlewski

Tak proszę jak najszybciej udać się do lekarza rodzinnego. lekarz pokieruje odpowiednie postępowanie.