Wynik MR kolana po artroskopii

Witam, poszukuje pomocy. dzisiaj odebrałam wynik rezonansu kolana po artroskopii, oto on: nieco większa ilość płynu w jamie stawowej, niewielki wysięk w kaletce, zmiany bliznowate w ciele Hoffy, obrzęk szpiku przynasady kości udowej oraz podejrzenie uszkodzenia rogu tylnego łąkotki przyśrodkowej, proszę o wyjaśnienie i ewentualnie napisanie jakie leczenie może mnie czekać, wizyta po nowym roku...

Rezonans po artroskopii? Zwykle robi się przed zabiegiem. Leczenie zależy od objawów a nie rezonansu