Wynik MR kręgosłupa 28-letniej kobiety do interpretacji

Dzień dobry mam problem z kręgosłupem już dłuższy czas i dokucz mi okropny piekący ból kęgosłupa na odcinku piersiowym ażw dol lędźwiowego,zarówno jak i w kierunku szyji,dretwienie kaczyn górnych i dolnych. Jestem już po trzech rehabilitacjach i nie ma poprawy.Zrobiłam badanie MR.Spłycenie fizjologicznej lordozy tendencje do sacrum acutum.W stawach międzykręgowych małych w odcinkuL4-S1.Stożek rdzenia jednorodny,na poziomie TH12-L1 .Bardzo proszę owytłumaczenie i czy będzie potrzebna operacja .

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza neurologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.