Wynik MR kręgosłupa 38-latki do oceny

Witam prosze o porade mam wynik mr .kregosłupa ledzwiow,i wyszlo ;poziom l4 /l5 posrodkowo dwuboczna dokanałowa wypuklina tarczy mk.niewielkie wyciagniecia kostne na tylnich krawedziach trzonów kręgowych.otwory mk nieznacznie zwężone.poziom l3/l4 śladowa dwuboczna wypuklina tarczy mk.niewielkie wyciągniecia kostne na tylnich krawędziach trzonów kręgowych .w przednio-dolnej czesci trzonu l3 widoczny jest naczyniak wielkosci 19*17*21mm .guzki schmorla na górnych i dolnych płytkach gran.trzonów l2l

Wyniki badań obrazowych odnosi się do badania fizykalnego i wywiadu. W innym przypadku jest to tylko opinia neurologa na temat obrazu który widzi na monitorze komputera.