Wynik MR kręgosłupa 37-letniej osoby do analizy
prosze o porade miałam zrobione mr kregosłupa lędz-krzyżow.wyszło;odprostowanie fizjologicznej lordozy kregosł,lędzwiow,poziom l3/l4sladowa dwuboczna dokanałowawypuklina tarczy mk.niewielkie wyciągniecia kostnena tylnich kraw.trzonów kręgowych.a w przedni-dolnejczesci trzonu l3widoczny naczyniak wielkosci 19x17x21mm.guzki schmorla na górnych i dolnych płytkach granicznych trzonów Th l2-l3.Pozioml4/l5 posrodkowodwóboczna dokanałowa wypuklina tarczy mk.otwory mk nieznacznie zwężone od dołu .proszę

KOBIETA, 37 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
87 poziom zaufania
Opis wskazuje na dyskopatię. Sugeruję wizytę u ortopedy aby rozważyć czy w Pana przypadku są wskazania do leczenia operacyjnego.
Pozdrawiam.