Wynik neutrofili w 18. tygodniu ciąży

Witam. Jestem w 18 tygodniu ciąży. Wcześniej w morfologii miałam neutrofile w normie, obecnie wynik to 8,86 tys/mikrolitr. Czytałam, że wzrost powyżej 8 tys jest nieprawidłowy i wskazuje na coś poważnego. Wizytę kontrolną mam dopiero za ponad 2 tygodnie, proszę o szybką odpowiedź.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, sam izolowany podwyższony poziom neutrofilii gdy wszystkie inne oznaczenia sa prawidłowe nie jest powodem do niepokoju. Prosze pamietać ze może to byc takze błąd laboratoryjny. Zalecam poczekać na wizyte u ginekologa. Pozdrawiam