Wynik rezonansu kręgosłupa 44-latki

Nie wiem co sądzić o wynikach rezonansu Wygładzenie lordozy, dyskretne uwypuklenie krążka C6/C7 oraz drobne zaostrzenia krawędzi trzonów kręgów C4.C6 nieznacznie modelująca worek oponowy.

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do neurochirurga. Opisywane zmiany mogą powodować silnie wyrażone dolegliwości bólowe. Prawdopodobnie konieczna jest operacja, choć w pierwszej kolejności należy zastosować rehabilitację.