Wynik rezonansu magnetycznego kręgosłupa 23-letniej osoby do analizy

witam otrzymałem dzisiaj wyniki rezonansu magnetycznego odcinka L-S kręgosłupa i zaniepokoiłem sie. Wizyte u ortopedy ma mdopiero za 3 tyg a do tego czasu wykończe się nerwowo. z tego opisu nie wiem nic aby tyle ze nie są to raczej dobre wyniki tymbardziej że pisze coś o jakiejś przepuklinie z uciskiem worka oponowego... niżej zamieszczam link do zdj z opisem bo za długi zeby przepisać. http://www2.zippyshare.com/v/23641313/file.html Proszę o jakąkolwiek odpowiedź czy jest to coś poważnego?

Witam serdecznie,

Przepuklina z uciskiem worka oponowego świadczy o chorobie krążka międzykręgowego czyli dyskopatii. Wskazana jest konsultacja z lekarzem neurochirurgiem w celu ustalenia dalszego postępowania.

Pozdrawiam.