Wynik rezonansu magnetycznego kręgosłupa i stan po operacji krążka

Witam serdecznie.Właśnie odebrałam wynik rezonansu i bardzo proszę o opinię: Obniżenie i odwodnienie krążka C3/C4. Stan po operacji krążka C4/C5. Na poziomie C3/C4 krążek umiarkowanie szeroko uwypukla się dokanałowo i zbacza w stronę lewą.Modeluje worek oponowy, umiarkowanie zwęża zachyłek boczny lewy.

Szanowna Pani, sam opis wyniku badania NMR bez badania fizykalnego oraz wywiadu nie może być poprawnie "opiniowany lub interpretowany". Jest to bowiem jedynie jedno z badań dodoatkowych. Proszę jego wynik skonsultować z prowadzącym Panią ortopedą lub jesli jest Pani po zabiegu operacyjnym (jak wynika z opisu) - neurochirurgiem.Pozdrawiam.