Wynik rezonansu magnetycznego kręgosłupa szyjnego 37-latki
Mam 37lat i wlasnie odebralam wyniki rezonansu magnetycznego kregoslupa szyjnego .Badanie uwidocznilo-zniesienie lordozy w pozycji lezacej z kyfotyzacja na poziomie dyskopatii;wielopoziomowe zmiany dyskopatyczne odC5-C5 doC6-C7 pod postacia roznego stopnia obniezenia i dehydrylacji krazkow oraz tylnych wypuklin ; osteofity na krawedziach przyleglych trzonow;na poziomie C3-C4bulging krazka;

KOBIETA, 37 LAT ponad rok temu
Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do neurochirurga. Opisywane zmiany mogą powodować silnie wyrażone dolegliwości bólowe. Prawdopodobnie konieczna jest operacja, choć w pierwszej kolejności należy zastosować rehabilitację.