Wynik RM kręgosłupa do analizy
witam serdecznie Mialam rezonans kregoslupa i jest napisane po angielsku . Prosze o interpretacje tego schorzenia Dziekuje show prominent subcutaneous vessels noted over the processes of the upper thoracic spine

KOBIETA, 56 LAT ponad rok temu
Lek. Krzysztof Szmyt
79 poziom zaufania
Witam, nie wiem czy ten opis jest pełen, jednakże ten opis oznacza: Zobrazowano obecność wydatnych (niewydolnych) żył podskórnych nad wyrostkami górnych kręgów odcinka piersiowego. Pozdrawiam