Wynik RTG klatki piersiowej 21-letniej osoby do analizy

Witam. Proszę o interpretację moich wyników badań RTG Klatki piersiowej : Kyfoskolioza kręgosłupa piersiowego zniekształcająca kl.p. Sylwetka serca zrotowana w normie. Krążenie płucne wyrównane. Widoczny miąższ płucny bez zagęszczeń. Wzmożony rysunek okołooskrzelowy w dolnej cz płuca prawego. Zrosty u podstawy prawego płuca. Mam 20 lat i mam skoliozę garba po prawej stronie. Nie miałam żadnej operacji. Co mam zrobić i gdzie z tym iść.

Lek. Tomasz Budlewski

Poza skrzywieniem kręgosłupa w badaniu nie ma nic niepokojącego, zrosty i wzmozony rysunek mozliwe że są zejściem jakiegoś procesu zapalnego ale bez dokładnych informacji nie jestem w stanie na pewno tego powiedzieć. Co do skrzywienia kręgosłupa proszę najpierw udać się do lekarza POZ on pokieruje dalej.