Wynik RTG klatki piersiowej a rak płuc w rodzinie

witam, dzisiaj odebrałam wynik mojej mamy z rtg klatki piersiowej brzmi następująco skupisko kilku drobnych guzków bliznowatych podopłucnowo w polu środkowym płuca prawego. poza tym płuca prawidłowo powietrzne, bez zmian ogniskowych. obraz krążenia płucnego w prawidłowowść. serce w normie. Ojciec mojej mamy kilka miesięcy temu zmarł na raka płuc drobnokomórkowego nie operacyjnego śródpiesia. bardzo się martwię co dalej :( i co sądzić o wyniku? Proszę o pomoc moja mama nigdy nie paliła

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opis badania wymaga konsultacji pulmonologa. Być może konieczne będzie rozszerzenie diagnostyki.