Wynik RTG kręgosłupa i ból podczas siedzenia i chodzenia

Mam pytanie odnośnie mojego zdjęcia i co mam z tym zrobić po się przeraziłam jak to przeczytałam. Niewielkie wpuklanie się blaszek w obręb trzonów krążki miedzy kręgowe zachowane Dyskretna niestabilność na wysokości L4_L5 Niespojenie tylnego łuku S1 .Mam problemy z siedzeniem z chodzeniem a mam chodząca prace i czasami bardzo boli chodzę spięta i jakiś nieprzemyślany ruch to jest nie do wytrzymania proszę o szybka odpowiedz !!!

Witam serdecznie
Przedstawiony przez Panią wynik świadczy o zmianach zwyrodnieniowych kręgosłupa a dokładnie odcinka lędźwiowego.Niezależnie od etiologii przypadku, podstawowym sposobem zapobiegania nawrotom bólu jest zadbanie o właściwą postawę, a także szeroko rozumiane BHP stanowiska pracy- odpowiednie posługiwanie się sprzętem, właściwe rozplanowanie aktywności i przerw, właściwe ćwiczenia korekcyjne i wzmacniające.