Wynik RTG płuc i duszący kaszel
Witam robiłam ostatnio rtg płuc ponieważ miałam duszący kaszel dostałam taki opis wyniku : Pola plucne zmian ogniskowych nie wykazują. Zrost na lewej kopule przepony, kąty wolne. Sylwetka serca w normie.

KOBIETA, 18 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Podany wynik RTG jest w normie. Nie ma powodów do niepokoju.