Wynik testu negatywny, okres miesiąc temu - czy to może być ciąża?

Dzień dobry!

Do zapłodnienia mogło dojść jakieś 1,5 miesiąca temu. Wykonałam test ciążowy, którego wynik wyszedł negatywny. Ponadto w styczniu pojawił się normalnie okres. Martwi mnie to, że teraz się opóźnia.

Czy istnieje prawdopodobieństwo, że jestem w ciąży?

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie,
miesiączka w terminie oraz ujemny wynik testu ciążowego wykluczają ciążę. Opóźnienie miesiączki może być wynikiem stresu, dużego wysiłku fizycznego, intensywnego odchudzania oraz zaburzeń hormonalnych.
Gdyby okres się nie pojawił, konieczna będzie konsultacja ginekologiczna.
Pozdrawiam