Ryzyko ciąży przy negatywnym teście ciążowym

Mam pytanie! Jeżeli miałam podejrzenie ciąży, zrobiłam 2 testy, 14 i 15 dni po ryzykownej sytuacji, i wyszły negatywnie, niestety robiłam je po południu, ale normalnie dostałam okres w czasie, jakim na niego czekałam, a później zrobiłam test 24 dni po tej sytuacji i też wyszedł niegatywnie, ale też był robiony popołudniu ok. 16.00, to czy mogę być w ciąży? Bardzo proszę o odpowiedź!

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Jeśli miesiączka wystąpiła w spodziewanym terminie i wyniki testów ciążowych były negatywne, to prawdopodobieństwo ciąży jest bardzo małe. Nie ma Pani powodów do obaw.

Pozdrawiam!