Wynik TK głowy bez środka kontrastowego

TK głowy bez środka kontrastowego: Po prawej stronie w szczycie kości czołowej zmiana tkankowa o wym. 20*6mm o charakterze włókniaka z impresją warstwy korowej (bez odczynów okostnych). Proszę o wytłumaczenie, z góry dziękuję.

Wlokniak to łagodna zmiana w kosci czołowej, nie ma wpływu na móg.
Czy ma Pani włokniaki, tluszczaki na tułowiu czy na kończynach, Często obserwuje się tendencję do włokniaków
Do konsultacji dalszej