Wynik tomografii jamy brzusznej

Witam.Miałam tomografii jamy brzusznej. W prawym placie wątroby mam torbiel 20 mm i naczyniak 15 x 12 mm. W nerce prawej mam torbiel korowa 7 mm. Poza tym wątroba,nerki, trzustka,śledziona prawidłowe. W pęcherzyku żółciowym 5 mm polip.Poza tym pęcherzyk ok. Lekarz zaproponował mi chirurgiczne usuniecie pęcherzyka.Czy powinnam się zgodzić. Czy będę mogła starać się później o 2 dziecko.

Witam serdecznie,

Jeśli lekarz zaproponował Pani chirurgiczne usunięcie pęcherzyka to z pewnością ma ku temu wskazania kliniczne i proszę mu zaufać. Mimo wszystko jeśli ma Pani wciąż wątpliwości to proszę skonsultować się raz jeszcze z lekarzem prowadzącym lub chirurgiem ogólnym.

Pozdrawiam.