Wynik USG a problem z trzymaniem moczu
mam pytanie mam usg iw tym pisze .pęcherz moczowy wolnym świetle nierównym zarysie ściany bocznej prawej.prostata nie powiększona prawdopdobnie z przyrostem płata trzeciego z niejednorodnym miążem.Byłem u urologa bo mam problem z trzymaniem moczu dostałem lek omnic ocas 0,4i brałem ponat miesiąc w tej chwili mam jakby wiekszy problem z trzymaniem moczu co robić bo urolog będzie dopiero za miesiąc przyjmował bardzo mnie ta sprawa niepokoi proszę o porade

MĘŻCZYZNA, 53 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Jeżeli lekarz urolog będzie dostępny dopiero za miesiąc proponuję udać się wraz z wynikami do lekarza rodzinnego. Po bezpośrednim badaniu oraz łącznej analizie wykonanego badania będzie można zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.