Wynik USG dopochwowego 33-latki do analizy

Witam. Proszę o interpretację-rozpoznanie w USG dopochwowym: N83.9-niezapalne schorzenie jajnika, jajowodu i więzadła szerokiego, nieokreślone. Jajnik lewy (37x21,3mm) w łączności z jajnikiem prawym, idąca za macicę struktura płynowa o nieregularnym kształcie, z widoczną torebką 70x34,2mm, zamacicą płyn. Zlecono mi zrobić algorytm ROMA. Wynik-Antygen Ca 125(OM-MA) 15.9, Antygen HE4 45.69, algorytm ROMA 6.1% (jestem przed menopauzą, 34 lata). Zlecono też B-podjednostka gonadotropiny...wyszlo <0.1

Piotr Pilarski

Wynik wskazują, że zmiana nie jest groźna. Proszę stosować się do zaleceń lekarza prowadzącego.

Pozdrawiam.