Wynik z metody immunoturbidymetrycznej ASO

Witam mam pytanie moja córka odebrała wynik z Metoda immunoturbidymetryczna ASO 262IU/ ml czy to jest dobry wynik.Dziękuję.

Lek. Marta Gryszkiewicz

A ile córka ma lat? Jeśli jest osobą dorosłą - wynik jest pozytywny, jeśli jest dzieckiem (<18 r.ż) wynik jest negatywny. Pozytywny wynik oznacza trwające lub przebyte zakażenie paciorkowcami. Proszę z wynikiem badania udać się do lekarza, który zlecił jego wykonanie.