Wyniki ALP przed chemioterapią

witam. mam pytanie tata ma zawsze robione przed chemią wyniki i na jednych wynikach wyczytałam ze ma ALP 2S 123 a na drugich wynikach ma ALP 2S 114 czy te wyniki mają wzrastać czy się obniżać. Dziękuje

Taka różnica nie ma dużego znaczenia i na pdst 2 wyników nie można nic istotnego jeszcze powiedzieć; być może konieczna jest dłuższa obserwacja.