Wyniki badań i brak okresu przy nerwicy lękowej

Witam mam 24 lata wczoraj dostalam wyniki badań napisze o tych punktach ktore mnie niepokoją .Choruje na nerwice lękową . Ob wynik 33 max 15 ,,pct wynik 0.37 a max 35 . TSH 2.927 norma max 5.50 co lekarz sądzi o tych wynikach ? Ob jest podwyzszone co prawda bylam przed miesiaczką ,ale juz od ponad miesiąca jej nie dostalam (nie mam chlopaka) czy mam chorą tarczycę czy powinnam sie udać do lekarza od tarczyc ? będe wdzieczna za opinie co domoich wynikow badan .

Witam. Podobnie, jak w przypadku odpowiedzi na Pani poprzednie pytanie (dotyczyło jak rozumiem tej samej sytuacji i tych samych wyników) powinna Pani skonsultować wyniki badań z lekarzem rodzinnym, który skieruje na ewentualne specjalistyczne konsultacje. Warto zacząć od dokładnej diagnostyki aby dobrać odpowiednie leczenie. Nerwicę należy leczyć u lekarza psychiatry, który ewentualnie skieruje również na psychoterapię.

Pozdrawiam.

Dzień Dobry Pani,

Zachęcam Panią do kontrolnej konsultacji endokrynologicznej i ginekologicznej.

Z serdecznymi pozdrowieniami,
Irena Mielnik-Madej