Wyniki badań krwi i USG pęcherzyka żółciowego

Miałam robione badania krwi.Poziom bilirubiny 1.10(zakres referencyjny 0.2-1.10), cholesterol 190 (zakres ref.115-190), chol Hdl 50( norma od 45).Reszta wyników w normie.W badaniu usg wykazało "pęcherzyk żółciowy o przek.8.5cm/1.5cm, bez cech złogów gładkościenny, z kilkoma drobnymi polipami cholesterolowymi? PŻW nieposzerzony".Czy ten poziom bilirubiny powinien mnie martwić, czy może oznaczać początki żółtaczki lub coś innego niepokojącego? I czy te polipy są wskazaniem do operacji pęcherzyka?

Ani zmiany (zresztą dyskretne i nieistotne klinicznie) pęcherzyka żółciowego w USG ani poziom bilirubiny (całkowicie w normie - bez żadnych odchyleń) nie wymagają leczenia (ani zachowawczego ani operacyjnego). Proszę się nie niepokoić - wszystko jest w porządku.