Wyniki badań w normie a objawy niedoczynności tarczycy

mam wszystkie obiawy niedoczynnośći tarczycy a wyniki wszystkie sa w porzadku, poszłam do lekarza i przypisał mi jakies krople Milocardin co to oznacza na co moge byc chora?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Wskazaniami do stosowania leku Milocardin są:
1. nadmierna pobudliwość nerwowa, czynnościowe zaburzenia układu krążenia (przyspieszenie bicia serca), wzmożona perystaltyka jelita grubego.
2. nerwica wegetatywna (zaburzenia czynności narządów i układów na tle nerwowym) - łagodne postacie.
Trudno mi powiedzieć dlaczego lekarz zdecydował o przepisaniu tego leku dla Pani. Najlepiej go zapytać na najbliższej wizycie o wskazania jakie widzi do jego stosowania.