Czy moje objawy ustąpią po suplementacji witaminy D?

Po latach bólu skóry przy dotyku , stawów i mięśni, skrajnej męczliwości, uderzeń gorąca , otepieniu, przyspieszonego bicia serca,zbadałem poziom witaminy D. Wynik 11 - ciężki niedobór. Czy wymienione objawy ustąpią po suplementacji i ile potrzeba na to czasu? Czy wymienione objawy mogą być spowodowane ciężkim niedoborem?Morfologię mocz Ob crp choroby weneryczne itp. tarczyca wszystko w normie nawet przeciwciała Ana ujemne bo bałem się że to toczeń.

Mogą nie ustąpić,ponieważ to nie są typowe objawy awitaminozy D3.Powinien Pan jeszcze się diagnozować,wziąć również pod uwagę zaburzenia czynnościowe(nerwowe).