Wyniki badania cytologii i wskazania do kolposkopii

Witam.Otrzymałam wynik cytologi -komórki powierzchniowych + KOM. Intermedialne ++ KOM endocerwikalne + Florą mieszana +, Pap 2 LSIL.Lekarz zalecił macemiror500, a po leczeniu i po miesiączce kolkoskopie.Dlaczego odrazu to badanie ,a nie powtórka cytologii?Jestem rok po porodzie i w drugim miesiącu ciąży miałam w wyniku cytologii LSil .

Lek. Tomasz Budlewski

Ponieważ są zmiany nabłonka niskiego stopnia i konieczne jest rozszerzenie diagnostyki.