Wyniki badania na chlamydiozę

Mam 40 lat-mezczyznaBadanie na chlamydioze pneumoniaeIgG ( 0) dodatni 16 metodaIFA material:surowica Drugie badanie Mykoplazmoza( ) dodatni 25 NTU/ml metoda(elisa) Wykonalem panel koinfekcji w boreliozie met. ELISA,IIF(ICD-9:--)Wszystkie pozostale badania daly wyniki ujemne Czy jednak na cos choruje

Małgorzata Panek

Jeżeli wyniki wszystkich badań nie wykryły obecności przeciwciał, można wykluczyć infekcję danymi patogenami. W przypadku obecnych przeciwciał , istotne jest rozróżnienie IgM od IgG, gdyż te pierwsze świadczą o " świeżej" infekcji, a drugie o przebytej.
Proszę z wynikami badań udać się do lekarza prowadzącego.
Pozdrawiam