Wyniki badania okulistycznego u 24-latki

Wczoraj miałam badania wstępne do pracy, a w związku z tym, że to praca przy komputerze, musiałam zrobić badanie wzroku. Pani okulistka powiedziała, że wszystko w porządku, jednak na forach w internecie przeczytałam, że to jednak jest jakaś wada. bardzo proszę o interpretację moich wyników: prawe oko: OBJ. RX: SPH: +0,00; CYL: -0,25x180; REFLEX +26,85; VERTEX 13.50; lewe oko: SPH: -0.25 CYL: -0.50x21; REFLEX +41.15; VERTEX 13.50.

Lek. Tomasz Budlewski

wada jest bardzo niewielka. Proponuje kierować się zaleceniami lekarza badajacego.